Komunikat z naboru nr 2

CKPiU w Bydgoszczy prowadzi nabór na studia podyplomowe do dnia 15 października 2020 r.
Zajęcia będziemy realizować w systemie zajęć hybrydowych zgodnie z rekomendacją MNiSW w Warszawie z Zarządzeniem Rektora KPSW nr 35 z 11 września 2020 r.

Przedmioty o treściach kształcących umiejętności realizowane będą metodą bezpośrednią, teoretyczne metodami zdalnymi. Przyjęty system edukacyjny uwzględniać będzie aktualne zagrożenia epidemiologiczne, co może wpłynąć na zmianę organizacji i metodologii kształcenia.
Analiza rekrutacji na kierunki studiów wstępnie definiuje stan kandydatów na dzień 14 września 2020 r.

Kierunki, które osiągnęły minimum limitu przyjęć i zostaną uruchomione:
1. Integracja sensoryczna (Bydgoszcz, Opole, Olsztyn, Słupsk, Tychy, Poznań, Żyrardów, Lublin)
2. Logopedia ogólna
3. Neurologopedia z elementami neurogeriatrii
4. Oligofrenopedagogika z komunikacją alternatywną z modułem pedagogiki włączającej
5. Przygotowanie pedagogiczne
6. Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów
7. Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka i wczesna interwencja z wykorzystaniem metod neurofizjologicznych
8. Diagnoza, edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu z modułem pedagogiki włączającej
   (dla nauczycieli mających przygotowanie z pedagogiki specjalnej)

9. Diagnoza, edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu z modułem pedagogiki włączającej
   (dla nauczycieli nie mających przygotowania z pedagogiki specjalnej)